Вірус Зіка не завадить провести Олімпіаду – ВООЗВсесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відкинула пропозицію 150 експертів з охорони здоров’я, які закликають розглянути відкладення або зміну місця проведення літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро – через поширення вірусу Зіка в Бразилії.

ВООЗ указала в заяві від 28 травня, що немає потреби відтерміновувати або скасовувати змагання, заплановані на період із 5 до 21 серпня. Рішення про скасування чи перенесення Олімпіади не матиме суттєвого впливу на поширення вірусу, вважають експерти організації, що діє під егідою ООН.

В оприлюдненому 27 травня відкритому листі фахівці з більш як 20 країн закликали вдатися до такого кроку «в ім’я суспільного здоров’я».

Сотні тисяч людей з усього світу, як очікується, вирушать до Ріо-де-Жанейро та інших бразильських міст і аеропортів, щоб побачити змагання за участю близько 10 тисяч спортсменів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Електронний архів українського визвольного руху хочуть заблокувати в путляндії
Posted in: Важливі новини, Війна, Всі новини

Російська Федеральна служба з нагляду в галузі зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) надіслала попередження Електронному архіву українського визвольного …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: