Ірак: кількість жертв вибухів у Багдаді перевищила 290У Багдаді зростає кількість жертв вибухів 3 липня, оскільки рятувальники продовжують витягувати тіла з-під завалів.

7 липня у Міністерстві охорони здоров’я Іраку повідомили, що наразі загиблими вважаються вже 292 людини. Близько 200 людей із пораненнями перебувають лікарнях.

Особи 177 загиблих ще не встановлені, 115 тіл уже передали родинам.

Раніше у четвер повідомлялося про 281 загиблого.

Менший вибух, що стався вранці у неділю на півночі Багдада, у районі Шааб, призвів до смерті п’яти людей. Усі інші загинули внаслідок потужного вибуху замінованого авта у багатолюдному центральному торговельному районі Каррада, переважно шиїтському, на початку доби. Це сталося у час, коли люди збиралися там, щоб розговітися після цілоденного посту з нагоди священного місяця Рамадана за ісламським календарем, і закупитися до свят із нагоди закінчення місяця.

Відповідальність за цей напад узяло на себе угруповання «Ісламська держава».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Швейцарці відмовилися отримувати щомісяця бонус у 2000 євро
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світові новини

Швейцарці відмовилися отримувати щомісяця бонус у 2000 євро. Стали відомі перші результати референдуму. Швейцарські виборці відкинули пропозицію про запровадження гарантованого …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: