У Росії зник літак із трьома людьми на бортуУ Росії у Новосибірській області у неділю зник літак Ан-2, на борту якого перебували три людини. Про це повідомляє агентство ТАСС із посиланням на регіональне управління Міністерства з надзвичайних ситуацій.

За даними агентства, літак прямував із Бердська у Красноярськ. В регіональному управлінні МНС пояснили, що літак залишив межі Новосибірської області й після цього зв’язок із ним зник.

Наразі рятувальники готуються до пошукової операції.

Раніше цього дня жителі одного з прилеглих районів сусідньої Кемеровської області повідомили про проліт схожого на зниклий літака, однак місцеві рятувальники поки не підтвердили, чи справді йдеться про зниклий Ан-2.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Більше безпеки для всіх у Європі – перезавантаження контролю за озброєннями
Posted in: Важливі новини, Всі новини, Світові новини

Авторська стаття Федерального міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайера, опублікована в газеті «Франкфуртер Альґемайне Цайтунґ» (26.08.2016 р.). Безпека Європи під …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: