У Криму для агітації партія «Єдина Росія» використовує «свою Савченко»У анексованому Росією Криму з’явилися передвиборчі плакати «Наша кримська Савченко». Про це повідомляє проект Радіо Свобода, сайт Крим.Реалії.

На них зображена однофамільниця депутата Верховної Ради України Надії Савченко Світлана Савченко – кандидат на вибори в Держдуму Росії від партії «Єдина Росія».

Раніше на зустрічі в Севастополі з головою російського уряду Дмитром Медведєвим, який очолює партію «Єдина Росія», Світлана Савченко поскаржилася, що «боялася називати прізвище». Медведєв відповів, що «прізвище хороше».

Світлана Савченко – депутат підконтрольного Кремлю парламенту Криму.

Надія Савченко була обрана депутатом Верховної Ради України, коли перебувала під арештом в Росії за звинуваченням у співучасті в убивстві на Донбасі двох російських журналістів влітку 2014 року. Вона була засуджена російським судом до 22 років позбавлення волі. 25 травня Савченко була звільнена і повернулася на Україну після того, як президент Росії Володимир Путін підписав указ про її помилування.

З 3 серпня Надія Савченко тримає голодування задля звільнення українських полонених, утримуваних на території Росії і на Донбасі. 

Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: