ГПУ повідомила про підозру колишньому начальнику ДАІ КиєваГенеральна прокуратура Україна повідомила про підозру екс-начальнику управління Державної служби інспекції Києва Анатолію Курінному.

Повідомлення висунули у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом організації посадовцями МВС зловживань службовим становищем для переслідування учасників «Автомайдану» у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

«Курінному необхідно невідкладно з’явитися для проведення процесуальних дій у якості підозрюваного до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури», – зазначили у ГПУ 18 серпня.

Під час подій Революції гідності Міністерство внутрішніх справ мотивувалозатримання «Беркутом» активістів «Автомайдану» їхніми хуліганськими діями, зокрема і щодо правоохоронців. Затриманих тоді навіть судили, але зі зміною влади після Революції гідності судові процеси проти «авомайданівців» припинилися.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: