Поліція Бразилії може звинуватити олімпійців зі США у вандалізміПоліція Бразилії заявляє про можливість висунення звинувачень проти чотирьох олімпійців з плавання зі США за вандалізм та дачу неправдивих свідчень. Ця заява пролунала після того, як американських спортсменів запідозрили у брехні щодо пограбування на заправці у Ріо-де-Жанейро.

Бразильська поліція забрала паспорти у трьох з чотирьох спортсменів. Тим часом четвертий плавець – Раян Лохте, повернувся до США наступного після інциденту дня.

14 серпня Олімпійський комітет США повідомив, що озброєні люди пограбували чотирьох американських плавців дорогою до готелю. Спортсмени розповіли, що грабіжники виглядали як поліцейські і змусили їх лягти на землю.

Але під час розслідування з’ясувалося, що у свідченнях спортсменів є розбіжності. Свідків можливого пограбування поліцейські не знайшли. Суд ухвалив вилучити у спортсменів паспорти для розслідування інциденту.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: