Суд заарештував мера Торецька, підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність УкраїниКраматорський міський суд Донецької області заарештував мера Торецька (колишнього Дзержинська) Володимира Слєпцова, який підозрюється у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України та участі у терористичній організації. Про це повідомляє 18 серпня прокуратура Донецької області.

17 серпня суд обрав Слєпцову запобіжний захід – тримання під вартою строком на 2 місяці.

«Міського голову підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) та ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканість України) Кримінального кодексу України», – нагадує прокуратура Донеччини.

За даними слідства, Слєпцов пов’язаний з організацією та проведенням на території Торецька незаконного референдуму щодо проголошення «державної самостійності» угруповання «ДНР». Повідомлення про підозру у вчиненні злочинів 17 серпня йому вручив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: