Наступного тижня в Україну прибуде новий посол СШАНовий посол Сполучених Штатів Америки прибуде до України наступного тижня, повідомляють в американському посольстві.

«Чекаємо на можливість привітати нового посла США Марі Йованович в Україні наступного тижня!», – зазначили у посольстві США в Україні.

Президент США Барак Обама висунув Марі Йованович на посаду посла в Україні. Про це повідомила 18 травня прес-служба Білого дому.

У своїй дипломатичній кар’єрі Йованович працювала на посаді помічника держсекретаря і відповідала за двосторонні відносини з країнами Скандинавії, Балтії та Центральної Європи. Також вона обіймала посади посла у Вірменії (з 2008 до 2011 року) і Киргизстані (з 2005 до 2008 року).

Нинішнього посла США в Україні Джеффрі Пайєтта Обама висунув на посаду посла США в Греції. Пайєтт працює в Україні майже три роки – від літа 2013 року.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: