Уряд обіцяє збільшити фінансування дипломатичних установ України – ГройсманУряд готовий збільшити фінансування дипломатичних установ України, для чого будуть внесені відповідні статті до державного бюджету на 2017 рік, пообіцяв прем’єр-міністр Володимир Гройсман на нараді послів у Києві 24 серпня.

«Ви відчуваєте дефіцит (коштів – ред.) і я вважаю, що у цьому питанні ми маємо почати ставити крапку в 2017 році. Хочу вас запевнити, що як прем’єр-міністр України при плануванні бюджету на 2017 рік я буду відстоювати позицію суттєвого збільшення фінансування наших дипломатичних установ за кордоном. Ми маємо визначити реальну потребу, тому що нам нині дуже непросто, але ми маємо забезпечити планування щодо фінансування нових видатків», – повідомив Гройсман.

Прем’єр-міністр також визначив пріоритетні, на його думку, напрямки діяльності дипломатичних установ України, серед яких – забезпечення підтримки територіальної цілісності й суверенітету України з боку міжнародної спільноти, надання «гідної відповіді» інформаційній війні Росії та сприяння у залученні інвестицій в українську економіку.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Головне

Підписано ветеринарний сертифікат на експорт яловичини з Польщі в Україну
Posted in: Бізнес, Важливі новини, Всі новини

Керівники Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів України і Головного ветеринарного інспекторату Польщі підписали ветеринарний сертифікат, …

Read More

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: