На Донбасі поранені четверо українських військових – речникЗа минулу добу в зоні бойових дій на Донбасі четверо бійців Збройних сил України поранені, загиблих немає. Про це 27 серпня повідомив речник адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко. 

«Один зазнав поранення в Зайцевому, двоє – в Кам’янці, один – у Водяному. Усі поранені внаслідок обстрілів», – відзначив речник.

У ранковому зведенні 27 серпня штаб української воєнної операції на Донбасі заявив, що підтримувані Росією сепаратисти 88 разів обстріляли позиції українських військових і застосували заборонену Мінськими угодами зброю на всіх оперативних напрямках.

В угрупованні «ДНР» українських військових звинувачують в обстрілах передмість Донецька, а також Макіївки.

В угрупованні «ЛНР» нарахували вісім обстрілів з боку позицій ЗСУ, зокрема, неподалік Станиці Луганської.

Бойовики не наводили даних про свої втрати впродовж минулої доби.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушується, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені. Сторони звинувачують у порушеннях одна одну й заперечують звинувачення на свою адресу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: