На Київщині відкрили кримінальне провадження за фактом знайденого сховища з частинами людських тілУ Яготинському районі Київської області під час проведення будівельних робіт у закиданому колодязі знайдено поліетиленові пакети з частинами людських тіл та органами. 

Як повідомляє Відділ комунікації поліції в Київській області, у бетонному колодязі правоохоронці виявили та вилучили велику кількість пакунків з частинами тіл та органами, схожими на людські, до яких були прикріплені бірки з діагнозом. Вилучені речові докази направлені на експертизу для встановлення їхнього походження.

Правоохоронці з’ясовують обставини, за яких утворилось це сховище і хто його організував. За даним фактом слідчим відділом Яготинської поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: