Посольство України в Москві закидали яйцями та помідорамиЯк повідомляє УНІАН, кілька десятків людей прибули близько десятої вечора за київським часом до будівлі Української дипмісії в Москві. Спочатку вони скандували гасла: «Хунту до відповіді», «Пам’ятаємо Одесу, пам’ятаємо Донбас», «Не забудемо, не пробачимо», «Руки геть від наших дипломатів», а також розгорнули плакати з аналогічними написами.

Після цього вони запалили фаєри, а потім почали кидати в посольство яйця і помідори. Поліція заздалегідь знала про акції і посилила заходи безпеки. Після попереджень про те, що акція не узгоджена, були затримані три людини, в той час як основна маса нападників залишила майданчик біля посольства.

У ніч на 27 серпня в Києві будівлю Російського центру науки і культури (РЦНК) розмалювали невідомі; про це, як повідомляє російська агенція РІА «Новости», заявив глава представництва Костянтин Воробйов. В будівлі розташоване Федеральне агентство у справах СНД (Росспівробітництво). «Вони понівечили фасад будівлі написами, серед яких були заклики звільнити засуджених у Росії українців Олега Сенцова й Олександра Кольченка», – передає видання.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: