В Угорщині ухвалили заблокувати роботу веб-сайтів про заперечення ГолокостуНа подання прокуратури Будапешта суд угорської столиці постановив заблокувати майже два десятки угорських інтернет-сторінок, на яких можна було замовити книжку про заперечення Голокосту. Однак провадження кримінальної справи наразі припинено через перебування розповсюджувача видання й автора книжки за кордоном, інформує кореспондент Радіо Свобода.

Представник прокуратури Беттіна Баґой повідомила, що йдеться про одного неназваного шведського автора, твір якого переклали і видали в Угорщині. За словами речниці, ця книжка однозначно поширює думку націонал-соціалістичних організацій про заперечення Голокосту.

Із метою недопущення такого злочину у майбутньому суд Будапешта ухвалив постанову заблокувати майже 20 веб-сайтів.

У період 1941–45 років жертвами Голокосту в Угорщині стали близько 400 тисяч євреїв. За підрахунками дослідників, кожен третій в’язень найбільшого нацистського концтабору смерті «Аушвіц» на території окупованої Польщі був громадянином Угорщини.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: