Санкції США залишаються перешкодою для Ірану – російський дипломатСполучені Штати реалізували свою частину ядерної угоди з Іраном, але односторонні санкції США залишаються чинними і є «великою перешкодою» для Тегерана. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, який перебував з візитом у Тегерані 31 серпня.

«Будь-яка (міжнародна торговельна – ред.) угода обслуговується в доларах, проходить через відповідні контролюючі органи Сполучених Штатів і може бути призупинена», – наголосив російський дипломат.

Попри скасування більшості міжнародних санкцій проти Ірану, європейські та азійські підприємства, за словами Рябкова, далі виявляють обережність щодо Тегерана, тому «угод менше, ніж хтось хотів би бачити».

За результатами досягнутих у липні 2105 року домовленостей шести світових держав із Іраном Тегеран обмежив свою ядерну програму в обмін на скасування міжнародних санкцій. Іран, зокрема, зміг повернутися на нафтовий ринок і наростив свій експорт майже до досанкційного рівня.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: