Узбекистан: в місті Самарканді готуються до похорону Іслама КарімоваВ Узбекистані в місті Самарканді працівники управління благоустрою, які ще вчора й минулої ночі взялися за термінове прибирання центральних вулиць і скверів міста, продовжують свою роботу і 2 вересня, готуючись до похорону померлого президента країни. 

Як повідомляє Радіо Озодлік, узбецька служба Радіо Свобода, в Самарканді будують спеціальну гробницю для поховання тіла президента Іслама Карімова.

Роботи на будівництві гробниці поруч із мечеттю Хазрат-Хизр недалеко від комплексу стародавніх мавзолеїв Шахі-Зінда проводяться в посиленому режимі, за даними джерел Радіо Озодлік, до будівельних робіт залучені понад сотня людей, на місці працює екскаватор, кран та інша техніка.

Дороги, що ведуть до цієї мечеті в Самарканді, в якому народився Іслам Карімов, заасфальтували за одну ніч.

Раніше сьогодні державне телебачення Узбекистану передало офіційне повідомлення про смерть президента країни Іслама Карімова, поклавши край багатоденним спекуляціям навколо цього. За офіційним повідомленням, смерть настала у п’ятницю, 2 вересня, ввечері, о 20:25 за місцевим часом. На той час очевидна підготовка до похорону в Самарканді тривала вже понад добу.

Похорони відбудуться в суботу, 3 вересня, в місті Самарканді. Також від суботи в Узбекистані оголошується триденна жалоба.

Ісламові Карімову було 78 років. Він незмінно керував Узбекистаном останні 27 років.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: