Доба у зоні бойових дій на Донбасі минула без втрат – ЛисенкоУпродовж минулої доби у зоні бойових дій на сході України жоден український військовий не загинув, один боєць, однак, був поранений. Про це повідомив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

«Третю добу поспіль жоден український воїн не загинув, а кількість порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків залишається низькою. Бойовики жодного разу не застосували важкого озброєння», – розповів Лисенко.

За даними штабу АТО, за минулу добу у зоні бойових дій зафіксували 16 обстрілів із боку проросійських бойовиків, всі – у Донецькій області.

В угрупованні «ДНР» у неділю офіційно ніяких даних про обстріли не наводять.

Із 1 вересня у зоні бойових дій на сході України суттєво зменшилася кількість обстрілів. Домовленості про черговий «режим тиші» сторони досягли на переговорах наприкінці серпня у Мінську.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: