Меркель: вирішення питання безвізового режиму для Туреччини можливе впродовж кількох тижнівКанцлер Німеччини Ангела Меркель висловлює сподівання на досягнення компромісу між ЄС та Туреччиною щодо безвізового режиму та зазначає, що вирішення цього питання займе кілька тижнів.

Про це Меркель сказала у китайському місті Гуанчжоу, де у неділю розпочався саміт «Групи двадцяти». Перед самітом Ангела Меркель зустрілася з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Про остаточні домовленості, однак, поки не йдеться.

Напередодні міністр у справах ЄС Туреччини Омер Челік заявив, що його країна відмовиться від будь-якої співпраці з ЄС щодо біженців, якщо Брюссель не ухвалить рішення про спрощення візового режиму для турецьких громадян.

18 березня Туреччина і ЄС уклали угоду, що має на меті зменшення потоку мігрантів до Європи. У рамках цієї угоди Туреччина зокрема взяла на себе зобов’язання на гроші ЄС надавати притулок тим біженцям, які потрапили у Грецію через турецьку територію.

У липні Туреччина вже заявляла про можливість розірвання угоди з ЄС щодо мігрантів, якщо Брюссель не погодить восени безвізовий режим для турецьких громадян.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: