Поліція: на Київщині невідомі намагалися захопити підприємство, є загиблийУ селищі Крюківщина на Київщині у неділю невідомі намагалися захопити підприємство. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

«Молодики міцної статури намагалися захопити підприємство, однак отримали опір від співробітників приватної охоронної структури. Між конфліктуючими сторонами зав’язалась стрілянина, в результаті якої одна особа загинула, інша була травмована», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

За даними поліції, на місці події правоохоронці затримали 4 осіб, причетних до нападу.

Як уточнив заступник голови Національної поліції Костянтин Бушуєв, йдеться про підприємство під назвою «Хімакс». За словами Бушуєва, нападників було близько 200, однак після того, як розпочалася стрілянина, більшість із них зникла з місця події.

Як розповів представник Нацполіції, виклик до поліції надійшов уранці, повідомлялося про загрозу життю народному депутату. За даними низки засобів інформації, йдеться про депутата Дмитра Лінька («Радикальна партія»), який був на місці події. Сам Лінько на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив свою версію подій. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: