Бойовики обстріляли Станицю Луганську та Попаснянський район Луганщини – адміністраціяУ ніч на 6 вересня підтримувані Росією сепаратисти обстріляли селище Станиця Луганська та Попаснянський район Луганської області. Про це 6 вересня повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

За її даними, впродовж 15 хвилин бойовики обстріляли Станицю Луганську з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї, а також двічі обстріляли село Новоолександрівка Попаснянського району з підствольних гранатометів і стрілецької зброї.

Про жертви чи руйнування внаслідок цих обстрілів в адміністрації не повідомили.

В угрупованні «ЛНР» українських військових звинуватили у чотирьох обстрілах упродовж минулої доби. За даними сепаратистів, тричі з напряму Станиці Луганській був обстріляний район пам’ятника князю Ігорю, а з напрямку села Новозванівка був обстріляний район села Калинове.

Штаб української воєнної операції на Донбасі заявив зранку 6 вересня, що ситуація «загалом характеризується дотриманням «режиму тиші» за виключенням поодиноких збройних провокацій» з боку підтримуваних Росією сепаратистів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: