У Росії затримали топ-менеджерів компанії мільярдера ВексельбергаРосійські силовики 5 вересня затримали двох топ-менеджерів компанії «Ренова», яка належить одному з найбвгвтших бізнесменів Росії Віктору Вексельбергу. 

Слідчий комітет Росії повідомив, що затримані чоловіки, Борис Вайнзіхер та Євген Ольховик, звинувачуються у підкупі з метою створення кращих умов для ведення бізнесу посадових осіб, які пов’язані з виробництвом електроенергії у Республіці Комі. Слідчі вважають, що йдеться про хабарі на суму близько 800 мільйонів рублів за період із 2007 до 2014 року.

Окрім цього, слідчі заявили про розшук Михайла Слободіна, який колись працював у «Ренові». До вчорашнього дня Слободін очолював компанію «ВимпелКом», яка представлена на ринку мобільного зв’язку в Росії оператором «Білайн».

Після повідомлень про розслідування в Росії Слободін оголосив про відставку зі своєї нинішньої посади й готовність відповісти на запитання слідчих. За даними російських засобів інформації, Слободін перебуває нині за кордоном.

Компанія «ВимпелКом» також контролюється російським більйонером Віктором Вексельбергом.

У серпні 2016 року президент Росії Володимир Путін наказав ФСБ розслідувати проблему «шахрайства» у Республіці Комі. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: