Наступного тижня МВФ розгляне черговий транш для України – ПорошенкоПрезидент України Петро Порошенко повідомляє, що Міжнародний валютний фонд розгляне питання надання Україні чергового траншу кредиту 14 вересня.

«За підсумками моєї розмови з Крістін Лаґард Міжнародний валютний фонд офіційно включив розгляд питання про надання чергового траншу Україні до свого порядку денного на 14 вересня. Розраховую на позитивне рішення», – мовиться у повідомленні президента у Facebook, опублікованому 7 вересня. 

Українське питання було відсутнє у плані роботи Ради директорів МВФ, розписаному до 7 вересня. У МВФ озвучили причину затримки. Міжнародний валютний фонд надіслав листа уряду України, в якому закликав невідкладно виправити недоліки системи електронного декларування і запустити її у повноцінному режимі.

Україна сподівається від МВФ на транш обсягом близько 1,6 мільярда доларів.

Від серпня 2015 року Україна не отримала нових виплат МВФ із пакета фінансової допомоги загальним обсягом 17,5 мільярдів доларів, затвердженого в квітні 2015 року.

У рамках цієї програми Україна отримала минулого року два транші МВФ – обсягом 5 та 1,7 мільярда доларів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: