У МВС засекретили нагородження працівників під час МайдануУ Головному управлінні Національної гвардії України відмовилися надати інформацію про нагороджених подяками, грамотами та нагрудними знаками «За доблесну службу» військовослужбовців внутрішніх військ МВС України під час Революції гідності.

Про це йдеться у відповіді на запит програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший». У запиті журналісти просили надати перелік осіб, яких нагороджували такими відзнаками у грудні 2013 року та у січні та лютому 2014 року.

«У зв’язку з тим, що запитувана Вами інформація містить персональні дані особового складу, а в Головному управлінні Національної гвардії України відсутня інформація про надання згоди на обробку персональних даних зазначеним особовим складом, який нагороджувався, відзнаками внутрішніх військ МВС України, правових підстав щодо отримання зазначеної інформації немає», – йдеться у відповіді на запит за підписом тимчасового виконувача обов’язків заступника командувача Нацгвардії В’ячеслава Ященка.

Національна гвардія України замінила ліквідовані у березні 2014 року внутрішні війська МВС.

Структурні підрозділи Міністерства внутрішніх справ брали участь у сутичках із протестувальниками під час Революції гідності. У лютому 2014 року під час протистояньмітингарів із силовиками в центрі Києва загинуло понад сто людей, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів. 

За даними Генпрокуратури, всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, 104 з них загинули. 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: