Нацбанк дещо зміцнив офіційний курс і встановив на рівні 26,63 гривні за долар СШАНаціональний банк України на 9 вересня зміцнив офіційний курс гривні щодо долара США на 9 копійок і встановив на рівні 26,63 гривні за долар, мовиться в повідомленні на сайті НБУ.

Офіційний курс гривні до євро складає 30,09.

На 8 вересня НБУ встановив офіційний курс національної валюти до долара на рівні 26,72 гривні за долар, зміцнивши курс на 12 копійок.

У серпні котирування гривні до долара США перевищили рівень 25 гривень за долар США, хоча перед цим уже тривалий час курс гривні щодо долара США становив близько 24,80 гривні за долар. На 1 серпня НБУ встановив офіційний курс гривні щодо долара США на рівні 24,80 гривні за долар, на 31 серпня курс встановив на рівні 25,65.

У Національному банку України знецінення гривні пояснюють сезонним посиленням попиту на іноземну валюту, корекцією цін на зернові та загостренням ситуації на Донбасі і навколо Криму.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: