Росія: суд змінив запобіжний захід для блогера, що «полював на покемонів»Суд у російському Єкатеринбурзі змінив запобіжний захід для блогера Руслана Соколовського, обвинуваченого в образі почуттів вірян, із перебування у слідчому ізоляторі на домашній арешт.

Соколовському заборонено виходити за межі квартири, крім як за медичною допомогою, користуватися телефоном та інтернетом, а також спілкуватися з іншими учасниками процесу.

Руслана Соколовського затримали невдовзі після того, як він опублікував у соціальних мережах відео його гри у «полювання на покемонів» на смартфоні. Деякі фрагменти були зняті у православному храмі.

Соколову пред’явили звинувачення у розпалюванні ненависті й образі почуттів вірян.

3 вересня суд заарештував російського блогера на два місяці. Соколовський оскаржив свій арешт.

Раніше у Слідчому комітеті повідомили, що блогера можуть також звинуватити за статтею про незаконний обіг технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації, оскільки у його квартирі знайшли «шпигунську ручку».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: