Гройсман: немає підстав вважати «політичним» обрання Києва містом проведення «Євробачення»Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що немає підстав вважати «політичним» обрання Києва містомпроведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 

За його словами, Київ є більше готовим для проведення конкурсу як фінансово, так і інфраструктурно. 

«Приблизно рівні умови були між Києвом і Одесою. Жодної підстави вважати це питання політичним не було і немає. Це питання не політичне, це питання музичне. Але цей конкурс дуже важливий для репутації України, тому він має бути проведений на високому організаційному рівні», – сказав Гройсман, відповідаючи на запитання кореспондента Радіо Свобода у Харкові. 

«І є інфраструктура, і Київ взяв зобов’язання профінансувати конкурс на щонайменше 250 мільйонів гривень, що є дуже добре. Це дало йому можливість перемогти… І друга позиція не менше одного мільярда гривень Київ готовий витратити на інфраструктуру. Це означає інфраструктурний поштовх за підтримки уряду. Ми можемо провести конкурс на високому рівні», – додав він. 

Організаційний комітет міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017» 9 вересня назвав Київ містом, де буде проведений конкурс. Місцем проведення буде Міжнародний виставковий центр на лівому березі.

У фінал конкурсу пройшли Київ, Одеса і Дніпро.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляє, що рішення про проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у Києві є показником відсутності державного мислення. Він назвав це рішення «прикладом договірняків».

Також розкритикував обрання Києва містом проведення конкурсу і мер Дніпра Борис Філатов. За його словами, особи, які стояли за ухваленням рішення щодо проведення «Євробачення-2017» у Києві, ніколи не віддадуть фінансів і можливостей обласним центрам.

Натомість мер Києва Віталій Кличко пообіцяв, що столиця України «гідно і на високому рівні» проведе пісенний конкурс. 

Україну визначили місцем проведення «Євробачення-2017» після перемоги Джамали у травні цього року в Швеції.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: