Засновника Facebook звинуватили у цензурі через фото «Напалм у В’єтнамі»Норвезьке видання Aftenposten звинуватило генерального директора Facebook Марка Цукерберга у «зловживанні владою» після того, як соціальна мережа видалила пост з фотографією військових дій у В’єтнамі. Газета опублікувала цю заяву 9 вересня на першій шпальті, назвавши Цукерберга «найвпливовішим редактором» у світі.

Facebook видалив пост норвезького письменника Томаса Егеланда з відомою фотографією «Напалм у В’єтнамі», на якій зображені діти, що тікають із села після бомбардування.

9 вересня прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг опублікувала це фото у себе на сторінці, але Facebook його також видалив.

У технічній підтримку заявили, що фото містить елементи голого тіла і не відповідає вимогам соціальної мережі. Після цього Facebook заблокував сторінку письменника.

Фотографія «Напалм у В’єтнамі» призвела до світового резонансу і стала одним із символів В’єтнамської війни 1964-1975 років. Її автор – американський кореспондент в’єтнамського походження Нік Ут – отримав Пулітцерівську премію.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: