Клінтон пошкодувала про висловлювання на адресу прихильників ТрампаКандидат у президенти від Демократичної партії США 10 вересня заявила, що шкодує про свої висловлювання 9 вересня, коли назвала половину прихильників свого конкурента Дональда Трампа «гомофобами, сексистами та ісламофобами».

Водночас Клінтон в суботу запевнила, що все одно не допустить «фанатичних закликів» і «расистської риторики» у президентській кампанії в США.

«Я жалкую, що сказала про «половину виборців», це було неправильно», – сказала Клінтон.

Виступаючи на акції зі збору коштів для своєї виборчої кампанії у п’ятницю, Клінтон сказала: «Грубо кажучи, половину прихильників Трампа можна віднести до, як я її називаю, групи людей, які заслуговують на співчуття: расисти, сексисти, гомофоби, ксенофоби, ісламофоби. На жаль, такі люди є, і він (Трамп – ред.) їх підтримує».

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп назвав такі висловлювання Клінтон «образливими» і що за таку риторику вона «заплатить» на виборчих дільницях.

Вибори президента США призначені на 8 листопада.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: