Уряд президента Асада погодився на угоду між США та Росією про припинення вогню у Сирії – ЗМІСирійські державні ЗМІ повідомляють, що уряд президента Башара аль-Асада прийняв угоду, досягнуту між Сполученими Штатами і Росією щодо припинення вогню, спільної боротьби проти терористичних угруповань та закладення основи для мирних переговорів.

Реакція з Дамаска з’явилася 10 вересня після того, як США і Росія оголосили про досягнення угоди 9 вересня за участі держсекретаря США Джона Керрі та міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

Режим припинення вогню вступить в силу на заході сонця за місцевим часом 12 вересня, в перший день мусульманського свята Ід аль-Адха (Курбан-байрам). Якщо перемир’я дотримуватиметься протягом тижня, Сполучені Штати і Росія почнуть разом проводити військові удари по угрупованню «аль-Нусра», що є відгалуженням «Аль-Каїди» та по бойовиках угруповання «Ісламська держава».

Спеціальний представник ООН у справах Сирії Стаффан де Містура заявив, що угода між США та Росією щодо Сирії дасть можливість направити питання про мирні переговори «в потрібне русло».

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: