Назарбаєв прибув до Узбекистану для вшанування пам’яті КарімоваПрезидент Казахстану Нурсултан Назарбаєв прибув до Узбекистану, щоб вшанувати президента Ісламу Карімову, який помер на початку цього місяця.

Прес-служба президента Казахстану повідомляє, що 12 вересня Назарбаєв прибув до Самарканд, рідного міста Карімова, де він був похований 3 вересня.

За даними прес-служби, Назарбаєв також зустрінеться з родичами Карімова та з Шавкатом Мірзієвим, який тимчасово виконує обовязки президента Республіки Узбекистан. 

Подорож Назарбаєва до Самарканда відбулася майже тиждень після того, як президент Росії Володимир Путін відвідав місто для вшанування пам’яті Карімова. 

І Назарбаєв, і Путін не змогли бути присутніми на похоронах Карімова, тому що обидва брали участь у саміті «Групи двадцяти» у Китаї.

Карімов, який помер у віці 78-ми років, керував Узбекистаном майже 27 років, жорстоко централізувавши владу, а також застосовував сили безпеки і розвідки країни для пригнічення інакодумство у країні.

Назарбаєв – єдиний лідер, який править у колишній радянській республіці з часів розпаду СРСР.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: