Ходорковський запускає проект «Замість Путіна»Колишній голова ЮКОСу Михайло Ходорковський запускає проект «Замість Путіна». Його завдання – вибрати кандидата в президенти Росії, який зміг би стати конкурентом Володимиру Путіну на виборах в 2018 році.

На прес-конференції Ходорковський заявив, що за діяльністю проекту можна буде стежити на сайті. На ньому буде опублікований список потенційних кандидатів, за яких зможуть проголосувати користувачі. Переможця обере журі з урахуванням підсумків голосування.

У список кандидатів входять в тому числі глава ПАРНАС Михайло Касьянов, засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний і лідер партії «Яблука» Григорій Явлінський.

Експертами виступають опозиціонер Володимир Кара-Мурза-молодший, депутат Дмитро Гудков, публіцист Станіслав Бєлковський.

Ходорковський також уточнив, що не збирається висувати свою кандидатуру на виборах.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, коментуючи проект Ходорковського, заявив журналістам, що він підготовлений людьми, «безповоротно відірваними» від російських реалій.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: