Клімкін закликав не брати участі у фарсі з виборами у КримуМіністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав усіх не брати участі у фарсі, який хочуть назвати виборами – так він схарактеризував спробу Росії влаштувати вибори до своєї Державної думи на території України, в окупованому Криму.

Він нагадав, що такі вибори, які планує провести окупаційна російська влада півострова, нелегітимні.

У понеділок президент України Петро Порошенко закликав країни-члени «Групи семи» і Європейського союзу не визнавати легітимності парламентських виборів Росії, які Москва намагається провести в окупованих Криму й Севастополі, і зберігати санкційний тиск на Москву.

Росія 18 вересня проводить вибори до Державної думи, нижньої палати парламенту, які вона вперше хоче провести і на окупованій частині України, у Криму. Київ уже закликав світову спільноту, яка не визнає претензій Росії на володіння Кримом, не визнавати таких виборів.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: