Супрун: проблему поставок ліків для онкохворих дітей вирішилиВиконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що проблему щодо затримки з поставками ліків для онкохворих дітей вирішено, найближчим часом ліки доставлять у регіони. 

«Наразі державне підприємство «Укрвакцина» перебуває на митниці. Міністерство охорони здоров’я України вже підписало довідки про розмитнення. Ми одразу підпишемо наказ про розподіл ліків по регіонах і найближчим часом вони будуть в онкохворих дітей», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Супрун повідомляла про проблему з розмитненням ліків для онкохворих дітей, однак пообіцяла, що ліки будуть розмитнені до 19 вересня.

До Національного інституту раку у Києві за рік надходить близько 3500 звернень із підозрою на онкозахворювання, щорічно близько 300 дітей зі злоякісними пухлинами лікуються саме там. 

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: