МВС ліквідувало пожежну інспекцію – АваковМіністерство внутрішніх справ ліквідувало пожежну інспекцію, заявляє міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«По-перше, ми ліквідуємо пожежну інспекцію в тому вигляді, в якому вона була… Це орган, який дискредитував реальні подвиги вогнеборців», – сказав він під час презентації концепції реформування Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

Міністр зазначив, що у рамках реформи пропонується нова система розділу на зони ризиків. 

«Підприємства високої зони ризику, державні підприємства будуть контролюватися. Підприємствам середньої і малої зони ризику ми пропонуємо недержавне добровільне страхування, як це працює у всьому світі», – сказав він.

За словами Авакова, другим кроком реформи передбачається, процес децентралізації системи і створення команд добровольців, в яких можуть працювати люди від 18 до 60 років.

«Третій крок: це фінансове та технічне оснащення. На засіданні Кабміну я представлю систему фінансування ДСНС»,– сказав міністр.

ДСНС була створена в 2012 році шляхом об’єднання Міністерства надзвичайних ситуацій та Державної інспекції техногенної безпеки. ДСНС є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабміном через міністра внутрішніх справ.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: