США не співпрацюватимуть з Росію у Сирії без доставки гуманітарної допомоги – КерріДержавний секретар США Джон Керрі заявив голові МЗС Росії Сергію Лаврову, що Вашингтон не погодиться спільно боротися з угрупованням «Ісламська держава» у Сирії, якщо в оточені регіони не почне надходити допомога.

За повідомленням речника Держдепартаменту Джона Кербі, про це Керрі сказав 16 вересня у телефонній розмові з Лавровим.

Джон Керрі наголосив, що у США очікують, що Москва використає свій вплив на сирійського президента Башара аль-Асада задля дозволу на доставку гуманітарної допомоги ООН в Алеппо та інші оточені регіони.

З 12 вересня у Сирії оголосили чергове перемир’я. Але керівник головного оперативного управління Генштабу Збройних сил Росії Віктор Позніхір заявив 16 вересня, що сирійські війська повернули свої танки, бронетехніку та артилерію на позиції, звідки вона була відведена згідно з домовленостями. За словами Позніхіра, це був вимушений крок, оскільки опозиційні групи продовжували обстріли.

Пізніше 16 вересня має відбутися засідання Ради безпеки ООН, на якому обговорюватимуть ситуацію у Сирії.

Громадянська війна у Сирії триває з 2011 року. За цей час там загинули щонайменше 250 тисяч людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: