Прем’єр Індії обіцяє покарати винних у нападі на військових в КашміріПрем’єр-міністр Індії Нарендра Моді пообіцяв покарати відповідальних за, як він назвав «огидний» і «боягузливий», напад на військову базу в індійському Кашмірі. 

Військові кажуть, що щонайменше 17 солдатів і четверо нападників були вбиті 18 вересня внаслідок штурму в місті Урі.

Чиновники заявили, що невстановлена кількість бойовиків, транспортувавши зброю і гранати, проникли через фактичний кордон з Пакистаном, перш ніж атакувати базу.

Наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність.

Міністр внутрішніх справ Індії Головна Раджнатх Сингх написав у своєму twitter, що він був «глибоко розчарований, що Пакистан продовжує надавати пряму підтримку тероризму і терористичним угрупованням».

«Є певні і переконливі свідчення того, що винні в нападі в Урі були навчені, добре озброєні і спеціально обладнані», – зазначив він.

Напад стався у гімалайському регіоні, в якому були найбільші за останні роки антиіндійські протести після вбивства 8 липня лідера сепаратистів. Тоді понад 80 людей були вбиті в ході сутичок між жителями і силами безпеки.

Регіон, населений переважно мусульманами, розділений між Індією і Пакистаном, але більшість людей в індійській частині підтримують ідею незалежності або об’єднання з Пакистаном.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: