У Києві затримали протестувальника під посольством Росії, який кинув яйце у виборцяУ Києві біля посольства Росії правоохоронці затримали ще одного учасника акції, який кинув яйце в людину, яка приїхала проголосувати на виборах до Держдуми.

Як повідомив кореспондент Радіо Свобода, після того, як чоловік влучив яйцем у виборця, що виходив із будівлі російського посольства, активіст почав втікати.

Натомість представники об’єднання «Свобода» намагалися завадити правоохоронцям затримати його, проте чоловіка затримали.

За даними поліцейських, він застосував фізичну силу до іншої людини. 

Перед цим силовики затримали двох учасників акції біля посольства Росії, зокрема, поліція затримала одного з учасників акції через інцидент із чоловіком, який, за його словами, хотів проголосувати у будівлі дипломатичного представництва Росії.

Також у всеукраїнському об’єднанні «Свобода» заявили про затримання депутата-«свободівця» Київської міської ради Володимира Назеренка. Це сталося під час спроби активістів знести паркан біля дипломатичного представництва Росії.

У ніч на 17 вересня група невідомих кинула на територію посольства Росії у Києві димову шашку і застосувала салютні установки. Поліція Києва з’ясовує обставини цього інциденту.

18 вересня в Росії проходять вибори депутатів до Держдуми Росії. Москва вирішила також провести вибори на території анексованого Криму, чим викликала різку критику Києва та низки країн Заходу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: