У Харкові голосують на виборах до Держдуми Росії в оточенні силовиківУ Харкові у генеральному консульстві Росії проходить голосування на виборах до Держдуми Росії. Дипломатичне відомство охороняє понад сотня поліцейських та нацгвардійців.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, до російського дипломатичного представництва пропускають лише за умови пред’явлення паспорта громадянина Російської Федерації. Перехожих або представників ЗМІ до вхідних дверей диппредставництва не пропускають.

Патрульні поліцейські чергують у дворах та патрулюють вулиці, прилеглі до будівлі консульства.

Станом на 14:00 біля будівлі диппредставництва ніхто не мітингує. У Харкові до охорони консульства залучили 500 поліцейських та 200 нацгвардійців. 

Натомість біля дипломатичних представництв Росії в Одесі та Києві сталися сутички, є затримані. 

18 вересня в Росії проходять вибори депутатів до Держдуми Росії. Москва вирішила також провести вибори на території анексованого Криму, чим викликала різку критику Києва та низки країн Заходу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: