Парубій: немає підстав для повернення делегації Росії до ПАРЄГолова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що немає жодних підстав для повноправного повернення делегації Росії до роботи в Парламентській асамблеї Ради Європи. Про Парубій заявив 19 вересня на засіданні комітету ПАРЄ з питань науки, освіти, культури і ЗМІ, яке відбувається в Києві.

«За останні два роки жоден пункт жодної з резолюцій, які ухвалювала Парламентська асамблея Ради Європи, Росією не було виконано. Коли я чую голоси про те, що пора і час повернути делегацію Росії до повноцінної роботи в Парламентській асамблеї, у мене виникає питання, які підстави для цього є і які кроки зробила Росія, щоб повернутися в коло держав, для яких права людини, гідність держав є найвищою цінністю», – сказав Парубій і додав, що «спроби загравати з агресором тільки заохочують його агресивні дії».

Росія була позбавлена права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 року – після анексії Криму та початку військових дій на Донбасі. Чи приймати російську делегацію, яка представлятиме обрану 18 вересня нову Державну думу, в ПАРЄ вирішуватимуть на початку 2017 року, коли отримають заявку від Росії.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: