Перемир’я в Сирії перебуває на межі зривуУгода про припинення вогню в Сирії перебуває на межі зриву після двох інцидентів, які сталися впродовж вихідних.

18 вересня утримувані антиурядовими силами райони міста Алеппо вперше майже за тиждень зазнали повітряного удару. За повідомленнями кореспондентів з місця подій, цей шквал ударів може спричинити поновлення боїв у місті і стати найсерйознішою загрозою для перемир’я.

17 вересня міжнародна коаліція під проводом США на сході Сирії завдала повітряного удару, внаслідок якого загинули щонайменше 62 солдати урядових сил. 

Припинення бойових дій навколо Алеппо і постачання гуманітарної допомоги є ключовими компонентами укладеної за посередництва Росії та Сполучених Штатів угоди про перемир’я, яка набрала чинності 12 вересня. Москва та Вашингтон погодилися, що в разі, коли перемир’я протриває тиждень, військові Росії та США розпочнуть скоординовувати свої удари по позиціях екстремістських угруповань «Ісламська держава» та «Фатех аш-Шам», яких припинення вогню не стосується.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: