Депутат Іванчук прилетів із Ніцци на літаку, вартість оренди якого перевищує половину його річного доходуЗаступник голови депутатської фракції «Народний фронт» Андрій Іванчук прилетів до Києва із Ніцци приватним літаком Gulfstream-200 зареєстрованим на австрійську компанію MJet GmbH. Вартість перельоту цим маршрутом на такому літаку складає більш ніж половину його офіційно задекларованих доходів за 2015 рік.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Першого».

4 вересня журналісти зафільмували, як у Міжнародний аеропорт «Київ» у Жулянах із Ніцци прилетів літак Gulfstream G-200. Після того, як мікроавтобус забрав пасажирів і відвіз до VIP-терміналу, журналісти зафіксували що пасажир один і ним виявився Андрій Іванчук.

Біля виходу була припаркована автівка «Мерседес», власником якої є Василь Миколайович Палійчук. Чоловік із такими же ім’ям і прізвищем, згідно з інформацією на сайті «Посіпаки», сформованому на основі офіційної інформації від парламенту, був помічником депутата Іванчука.

На ринку авіаперевезень кілька компаній пропонують переліт Ніцца–Київ на літаку Gulfstream G-200 – у середньому за 20 тисяч євро, а це близько 600 тисяч гривень.

Водночас, згідно з декларацією за 2015 рік, народний депутат Андрій Іванчук заробив 891 тисячу 518 гривень. Отже, вартість оренди літака перевищує половину одержаного річного доходу народного депутата.

Під час спілкування Андрій Іванчук не відповів на жодне запитання журналістів «Схем», а лише вдався до обвинувачень: «Ви вже не вперше розповсюджуєте неправдиву інформацію. Хто вам замовляє всі ці речі? Один ваш репортаж я дивився, який абсолютно брехливий. Ви не боїтеся, що вас притягнуть до відповідальності?», – зазначив Іванчук.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: