Столтенберг: НАТО підтримує позицію України щодо санкцій проти РосіїГенеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ підтвердив підтримку Північноатлантичним альянсом позиції України щодо режиму санкцій проти Росії. Про це він заявив на зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Нью-Йорку, інформує офіційний сайт глави української держави.

«Президент поінформував про ситуацію на Донбасі. Глава держави наголосив, що санкції проти Росії мають бути продовжені до повного виконання нею Мінських домовленостей», – ідеться в повідомленні.

«Співрозмовники обговорили подальші реформи оборонного сектора України для досягнення стандартів НАТО. Петро Порошенко подякував альянсу за надання допомоги у лікуванні українських військовослужбовців», – інформує сайт президента України.

З 18 по 21 вересня 2016 року Порошенко перебував у США з робочим візитом. Порошенко виступив із промовою у ході загальних дебатів 71-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, провів численні зустрічі з главами держав та міжнародних організацій.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: