В ООН закликають Македонію припинити порушення прав мігрантівВерховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн закликає Македонію зупинити «політику систематичного видворення та затримання мігрантів».

23 вересня аль-Хусейн висловив занепокоєння щодо ситуації зі 180 мігрантами, серед яких 80 дітей, які з березня живуть у невизначеному стані у двох транзитних центрах Македонії.

Зейд Раад аль-Хусейн також розкритикував Скоп’є за ухвалений нещодавно закон, який, за його словами, робить практично неможливою легалізацію мігрантів у цій країні, навіть якщо вони подаватимуть прохання про притулок.

За інформацією аль-Хусейна, у 2015 році першу інстанцію пройшли лише 5 заявок з 600 поданих на отримання притулку у Македонії. Також, каже він, у цій країні стала надзвичайно жорсткою процедура возз’єднання родин.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: