Порошенко: Україна успішно випробувала нову модель керованої ракети, розробленої бюро «Луч»Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна успішно випробувала нову модель керованої ракети, розробленої конструкторським бюро «Луч». Відео відповідного випробування опублікував Порошенко на своїй сторінці у Facebook. 

«Вітаю КБ «Луч» з успішним випробуванням нової моделі керованої ракети! Протягом двох років українські військові отримали десятки зразків нового озброєння і техніки. І ми лише на самому початку процесу технічної модернізації ЗСУ», – написав президент. 

Конструкторське бюро «Луч» засноване в 1965 році як розробник автоматизованих систем контролю та діагностики спеціальної авіаційної техніки. Відтоді підприємство розробило і передало до виробництва понад 40 типів складних виробів. Продукція підприємства «Луч» експлуатується як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: