Сирія: внаслідок авіаудару 25 цивільних загинули, Алеппо залишилося без водопостачанняУ Сирії 25 цивільних загинули під час бомбардування східної частини міста Алеппо в ніч на суботу, 24 вересня. Про це повідомляє базована в Лондоні спостережна організація «Сирійська обсерваторія з прав людини» з посиланням на медиків і рятувальників, які продовжують витягати тіла жертв з-під завалів і побоюються, що їх число зростатиме.

Внаслідок авіанальоту майже два мільйони жителів Алеппо залишилися без води. Одну насосну станцію розбомбила урядова авіація за підтримки російських літаків, іншу – підірвали самі антиурядові сили, які контролюють значну частину міста.

22 вересня лояльні режиму Башара Асада військові оголосили про початок наступу на схід Алеппо. Десятки людей загинули в Алеппо після авіаударів 23 вересня.

Ескалація бойових дій відбувається на тлі провалу переговорів за участю держсекретаря США Джона Керрі та міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: