Громадяни Швейцарії підтримали на референдумі розширення повноважень спецслужб За підсумками недільного референдуму у Швейцарії громадяни країни підтримали розширення повноважень спецслужб. Так, зі змінами до закону про боротьбу із тероризмом, погодились 65% виборців. Це означає, що службам безпеки країни буде дозволено прослуховувати телефони і перевіряти вміст даних комп’ютерів.

Противники закону вважають, що нові заходи негативно вплинуть на ситуацію з правами людини. Влада країни запевняє, що спецслужби будуть вдаватися до стеження лише у виняткових випадках. Парламент в Берні ухвалив нову редакцію закону про розширення повноважень спецслужб ще минулого року, однак для того, щоб вступити в силу, документ має бути схвалений на референдумі.

На референдум також винесли питання про збільшення на 10% пенсійних виплат і перспективи розвитку так званої «зеленої економіки». Однак ці питання не знайшли підтримки у громадян Швейцарії, близько п’яти мільйонів яких мають право голосу.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: