Новим головою Житомирської облради обради депутата від «БПП» ШирмуЖитомирська облрада обрала новим головою депутата «Блоку Петра Порошенка» Володимира Ширму.

«Під час 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання депутати обрали нового керівника обласної ради. Новим головою обласної ради став Володимир Ширма. За його кандидатуру віддали свої голоси 43 депутати з 44-х, які голосували», – мовиться у повідомленні Житомирської облради, опублікованому увечері 26 вересня. 

Раніше у понеділок голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська пішла у відставку. За дострокове припинення її повноважень проголосували 36 з 62 присутніх депутатів, підтримавши її заяву. 

Голосуванню передували тривалі суперечки у сесійній залі та навіть штовханина, Лабунська переконувала депутатів проголосувати за її відставку поіменно, натомість депутати від «Свободи», Радикальної партії та «Самопомочі» наполягали на таємному голосуванні.

У серпні голова Житомирської ОДА Сергій Машковський написав заяву про звільнення за власним бажанням.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: