Нацбанк вирішив ліквідувати «Держзембанк»Національний банк України ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію й ліквідувати «Держзембанк».

Як повідомляє прес-служба відомства, відповідне рішення ухвалили за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У липні «Держзембанк» віднесли до категорії неплатоспроможних, у банку не були розміщені вклади фізичних осіб, тому навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відсутнє.

У березні цей банк віднесли до категорії проблемних в зв’язку із виявленням конфлікту інтересів у банку.

У 2012 році Кабінет міністрів України створивПАТ «Державний земельний банк», на банк покладалися стратегічні завдання щодо кредитної підтримки підприємств АПК та впровадження відповідних державних програм. За даними НБУ, в умовах відсутності відповідних змін до законодавства, «Держзембанк» з моменту отримання банківської ліцензії майже не здійснював банківську діяльність, передбачену статутом.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: