Дебати між Клінтон і Трампом позитивно позначились на світових фондових ринках і ціні долара СШАСвітові фондові ринки і долар США позитивно відреагували на проведені у понеділок теледебати між кандидатами у президенти США Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом.

27 вересня, наступного дня після дебатів, торги на найбільшій в Азії Токійській фондовій біржі завершилися зростанням котирувань. Основні фондові індекси на Уолл-стріт продемонстрували ріст. Долар зріс до 1,1217 за євро і 100, 36 щодо єни.

Кандидата від Демократичної партії в президенти США Гілларі Клінтон розглядають як «менш ризиковану» для глобальних інвесторів і бізнесу фігуру. Водночас заяви республіканця Дональда Трампа щодо питань торгівлі і зовнішньої політики аналітики називають суперечливими для світових ринків.

26 вересня між кандидатами у президенти США Гілларі Клінтон і Дональдом Трампом відбулися перші з-поміж трьох запланованих теледебатів. Їх подивилися, за різними оцінками, від 84 до 100 мільйонів людей.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: