Реувен Рівлін перервав візит до України через смерть Шимона Переса – ЗМІ Президент Держави Ізраїль Реувен Рівлін перервав візит до України після повідомлення про смерть екс-президента Ізраїлю Шимона Переса. Про це повідомляє ізраїльський телеканал «Аруц Шева». Очікується, що Рівлін прибуде до Ізраїлю в другій половині дня.

У соціальних мережах ізраїльський лідер написав, що Перес залишив по собі дух надії і миру для всієї нації. «Це сумний день для всього ізраїльського народу і Держави Ізраїль», – прокоментував смерть дев’ятого президента Ізраїлю Реувен Рівлін.

Сьогодні Реувен Рівлін мав взяти участь у жалобних заходах до 75-х роковин трагедії Бабиного Яру, а потім вирушити з відвідинами до Одеси.

Колишній президент Ізраїлю і лауреат Нобелівської премії 93-річний Шимон Перес помер 28 вересня після перенесеного обширного інсульту.

Очікується, що похорон знакового для Держави Ізраїль політика відбудуться 30 вересня на горі Герцля в Єрусалимі. За день до цього труну з тілом Шимона Переса виставлять перед Кнесетом для прощання.

 

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: