ГПУ: у Києві суд призначив на 10 жовтня розгляд справи щодо ПлотницькогоПодільський районний суд Києва призначив до розгляду по суті справу щодо лідера угруповання«ЛНР» Ігоря Плотницького.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, сьогодні за результатами підготовчого засідання суд прийняв обвинувальний акт щодо Плотницького і призначив на 10 жовтня наступне засідання, під час якого буде затверджено порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні.

Наприкінці серпня суд дозволив розгляд кримінального провадження стосовно Плотницького за спеціальною процедурою, без участі обвинуваченого.

Плотницького обвинувачують у вчиненні терористичного акту, захопленні в заручники та пере правленні через кордон старшого лейтенанта Збройних Сил України Надії Савченко.

У грудні минулого року суд дозволив СБУ розпочати спеціальне (заочне) розслідування проти лідера сепаратистського угруповання «ЛНР» Ігоря Плотницького.

29 жовтня 2014 року слідчі винесли письмове повідомлення про підозру Плотницькому, 30 жовтня 2014 року він був оголошений у розшук.

About the author /


ваша думка:

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: